کارواش ها در سه دسته کارواش خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی با کارایی های مختلف تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شوند. کارواش خشک ماشین: شستشوی خودرو یا هر نوع وسیله دیگر شما توسط نیروی خدماتی ما(بدون یک قطر مصرف آب) تمام کارها با اسپری مخصوص توسط نیروی کارواش بخار در محل به طور سیار و آنلاین انجام میپذیرد. آیا کارواش خانگی همان کاری را میکند که کارواش بخار بیرون انجام میدهد؟ تکنولوژی نانو در کارواش سبز موجب می شود که ذرات نانو بر روی ماشین باقی بمانند و موجب عدم جذب آلودگی ها به بدنه خودرو می شود. این دستگاه دارای پمپ ایتالیایی (Comet - اینتر پمپ - Pumpak) که با الکتروموتور سه فاز (به طور معمول ساخت موتوژن و الکتروژن) کوپله (متصل) شده است و بر روی شاسی فلزی . البته در کارواش آب و مواد شوینده ی هوم سرویز با حداقل آب با دستگاه واتر جت انجام می شود. این دستگاه بسیار کارآمدی است که می تواند از جریان قوی آب برای تمیز کردن بسیاری از مواد و سطوح از جمله به عنوان مثال استفاده کند. در مه پاش نازلی از یک موتور قوی استفاده شده است که آب را تا 200 بار فشرده می کند و آن را به صورت پودری در فضا پخش می کند.

پاک کننده های تحت فشار آب گرم به لطف آب گرم به نتایج تمیز کردن کارآمدتری دست می یابند. در اواسط دهه 1960 شرکت هانا شرکت خود را به عنوان مبتکر اصلی و تولید کننده تجهیزات و مواد شستشوی خودرو تاسیس کرده بود. در این روش تنها نیاز به یک پلاستیک ساده و چند میله برای نگه داشتن آن خواهید داشت. نکته مهم دیگری که باید بدانید این است که فيلترهای توری کارآئی لازم را برای جداسازی مواد آلی نخواهند داشت. در واقع ما نمیگوییم که اصلا آلودگی جذب نمی شود اما میزان دفع آلودگی و گرد و غبار ها کاملا قابل مشاهده است نسبت به شستشوی معمولی با آب و مواد شوینده ی معمولی! شرکت پخش انواع تایمر با استفاده از روش های زیادی که در بازار وجود دارد، اقدام به پخش این محصول با قیمت ارزان می کنند. قیمت واترجت برای مصرف خانگی به نسبت دیگر مدل ها کمتر است. برای سیستم آبیاری گلخانه یک الگوریتم از قبل تعیین شده طراحی شده که آبپاش یکی از اجزا های مهم در سیستم آبیاری گلخانه ای است که در انواع مختلف در زیر به آن اشاره میکنیم. به عنوان مثال با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی کارواش برقی و بنزینی با قیمت های مختلف را مشاهده خواهید کرد.

Vapky با فشار بالای 150 بار واپکی حرفه ای مناسب برای کارخانجات صنعتی و کارگاه ها برای تمیز کردن مناطق بسیار آلوده با ابعاد بزرگتر می باشد. سیستم آب بند در پمپ پیستونی Hammelmann به گونه ای است که هیچ نشتی نداشته باشد و هوا عبور نکند. این پمپ پیستونی دارای 5 نوع مختلف از 5 تا 150 لیتر بر دقیقه و فشار حداکثری 250 بار است. اگر به دنبال یک آهک برای مصارف خانگی برای شستشوی ماشین، دوچرخه و غیره هستید، آهک با دبی آب تا 450 لیتر در ساعت کفایت می کند. تایمر آبیاری قطره ای به طور دقیق از دستورالعمل های برنامه ریزی شده پیروی می کند و به گیاهان شما به مقدار کافی آب، در زمان نیاز می دهد. خرید شیر تایمردار آبیاری به شما کمک می کند، تا از هدر رفت و اسراف آب جلوگیری کنید. این نوع کارواش صنعتی دود و صدا ایجاد می نماید به همین دلیل نمی توان از آن در محیط های داخلی استفاده نمود. استفاده از خدمات نانو شویی درب منزل مصرف آب را تغریبا به صفر میرساند. با توجه به مطالبی که بیان کردیم سرعت پیشرفت تکنولوژی ما را مجاب میکند که از خدمات کارواش آنلاین استفاده کنیم.در هوم سرویز خدمات مختلفی نظیر کارواش خانگی ، کارواش با واترجت،کارواش نانو همگی ارائه می شود.

نخستین دستگاه کارواش اتوماتیک در سال 1940 با عرضه یک مدل نیمه اتوماتیک به بازار معرفی گردید. هریک از دستگاه های پمپ کارواش صنعتی صنعتی یا کارواش صنعتی ، همراه با انواع تجهیزات جانبی ارائه می شوند. تجهیزات کارواش بخار یک دستگاه بخار است که از 8 تا 12 لبتر آب را در خود حمل میکند و امکان موتور شویی ماشین و توشویی را فراهم میکند. اما قبل از هر چیز با تجهیزات کارواش بخار آشنا شوید. اما برای شستشوی با کیفیت ماشین، پیاده رو، نما یا تراس، آهک با فشار بین 130 تا 140 بار مناسب تر است . با بهترین کیفیت کارواش بخار و کارواش نانو بخار مورد نیاز خود را در "خدمت از ما" دریافت نمایید. سپس تصمیم به راه اندازی کارواش بخار بگیرید. هزینه تعمیرات قطعات پمپ کارواش و نگهداری آن نسبت به گاز سوز کمتر بوده و ایجاد دود نمیکند؛ اما با تمام این مزایا از قدرت کمتری نسبت به نوع گازی برخوردار است. با این توضیح کاملا درک خواهد شد که وسایلی که لوازم یدکی آن ها در بازار یافت می شود بسیار بهتر از وسایلی هستند که این قابلیت را ندارند.

پمپ کارواش برتولینی ایتالیا