به طور مثال ، در یک سالن با تعداد 100 عدد نازل با اندازه پاشش 30 میکرون از پمپ های برتولینی با دبی حداقل 11 لیتر استفاده می شود. پمپ کارواش صنعتی معمولا از حداقل فشار 110 بار و حداکثر فشار 300 بار مناسب بوده و آبدهی متناسب با فشار آن بین 15 تا 30 لیتر می باشد. عملکرد پمپهای کارواش صنعتی بسیار مناسب محیطهای کارواش بوده و برای کسانی که میخواهند با فشار آب قوی ماشین خود را از آلودگی پاکیزه کنند بسیار کاربردی است. کسانی که دارای کارواش هستند به خوبی میدانند که عملکرد شستشوی خودروها به پمپ کارواش بستگی دارد. تجهیزات کارواش صنعتی - در کارواش های صنعتی معمولی تا ۲۵۰ بار استفاده از این دسته لانس ها بلامانع می باشد اما در صورتی که از کارواش صنعتی بالای ۲۵۰ تا ۵۰۰ بار استفاده می کنید حتما باید از دسته لانس های ایتالیایی با فشار متناسب با فشار کارواش صنعتی خود استفاده نمایید. 

 
اما راحت ترین و ارزان تری روش استفاده از نایلون است. پیشنهاد ما به شما عزیزان در درجه اول توجه به موجود بودن تایمر آبیاری انتخابی در بازار ایران است، بسیاری از این تایمرها در بازه زمانی خاصی وارد شده اند اما اکنون شرکت وارد کننده به دلایلی نسبت به واردات ادامه دار تایمر آبیاری اقدام ننموده است. با خودتان فکر کنید که اگر شما یک وسیله برقی مثل کارواش خانگی را خریداری کنید که هیچ گونه لوازم یدکی آن در بازار موجود نباشد، می توانید در صورت خرابی وسایل آن مجدد از کارواش خانگی استفاده کنید. شاید در آینده نزدیک لوازم یدکی با جنس با کیفیت تری به بازار عرضه شود از همین رو شما با داشتن یک دست لوازم یدکی دیگر مایل به خرید آن نباشید. توجه داشته باشید که هر پمپ کارواشی یا کارواش صنعتی به دلیل داشتن دو فاکتور بسیار مهم و اساسی خود می تواند بهترین و بی نظیرترین کارایی را از خود نشان دهد که این دو فاکتور نیز سرعت پاشش آب و فشار پاشش می باشد که بی شک هر دوی این فاکتورها به پمپ کارواش بستگی دارند و همین امر نیز سبب شده است تا پمپ فشار قوی یکی از ضروری ترین و مهمترین قطعات پمپ کارواش به شمار آید.
 
قطعات پمپ کارواش برتولینی ابزارهایی بسیار پرکاربرد و کارآمد می باشند که در جهت نظافت و تمیزی سطوح مورد استفاده قرار می گیرند. این وسایل برای زمین­های کوچک و بزرگ با پوشش گیاهی کوتاه مناسب بوده و معمولاً به صورت چندتایی یا گروهی مورد استفاده قرار می گیرند. در این صورت وجود یک فروشگاه معتبر باعث میشود تا افراد با خیال راحت بتوانند محصولات مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری کنند. در واقع بهره گیری از پمپهای کارواش فشار قوی این امکان را به افراد میدهد که به راحتی بتوانند محیطهای مختلف نظیر کف سالن، راهرو، دستگاههای صنعتی، ماشین و تأسیسات مختلف را از آلودگی پاک نمایند. تفاوت اصلی پمپهای کارواش بیان شده در قدرت موتور و فشار بار الکتریکی است که برای محیطهای مختلف کاربرد دارد. قدرت پاک کنندگی پمپ کارواش صنعی به نسبت شیلنگهای باغبانی بسیار بالاتر بوده که این امر باعث میشود تا خودرو به خوبی تمیز شود.
 
فعالیت آغازین فروشگاه لوازم جانبی کارواش شاهین لوکس (علی بیگی) با فروش فیزیکی در شهر قم آغاز شده است که پس از سالیان متوالی رضایت مشتریان گواه این امر میباشد. در واقع کسانی که دارای کارواش هستند برای این که بتوانند خدمات بهتری را به مشتریان ارائه دهند باید از پمپهای کارواش صنعتی استفاده کنند. با توجه به این که قیمت پمپ کارواش متنوع است افراد برای این که بتوانند در هزینههای خود صرفه جویی کنند بهتر است یک فروشگاه معتبر را جهت خرید انتخاب نمایند. برای افراد مهم است که بتوانند پمپ کارواش را از یک فروشگاه معتبر خریداری کنند. پمپهای کارواش از اجزای مختلف تشکیل شده است که افراد با شناخت یک فروشگاه معتبر میتوانند لوازم یدکی پمپ کارواش را در صورت خرابی به راحتی تهیه کنند. پمپهای کارواش به عنوان قویترین شوینده برای پاک کردن آلودگی از روی سطوح است که مزایای زیادی دارد. بلکه با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات نظافتی به راحتی هر چه تمام تر می توان طیف وسیعی از آلودگی ها را در هر سطحی با کمترین میزان مصرف آب و در کوتاه ترین زمان ممکن از بین برد.

https://abniro.com/irrigation-controller-hunter/