درمان صورت یک روش درمانی برای پوست صورت و گردن است. سلول های مرده پوست در طول درمان صورت برداشته می شوند. علاوه بر این، این روش می تواند برخی از مشکلات رایج پوستی را با استفاده از دستگاه های درماف و هیدرودرما درمان کند. درمان صورت باید در چند مرحله روی پوست انجام شود. بهترین زمان برای تکرار درمان های صورت هر ۲۸ روز یک بار است. به تمیز کردن عمیق پوست صورت کمک می کند. حفظ سلامت و شادابی پوست به بهترین شکل ممکن.

 

با انجام فیشال صورت با استفاده از جدیدترین دستگاه ها از جمله دستگاه Ako Facial که دستگاهی بسیار موثر با 6 سری مختلف برای عملکردهای مختلف زیبایی و جوانسازی صورت می باشد، در همان چند جلسه اول تغییرات بسیار خوبی مشاهده می شود.
فیشال ها این مزیت را دارند که برای هر نوع پوست تکنیک های منحصر به فردی دارند و متناسب با نیازهای فردی هستند.
روتین های مراقبت از صورت با استفاده از دستگاه Acofacial 
 
پوست را با پاک کننده صورت پاک می کند
در مرحله اول پوست به طور کامل از آلودگی های محیطی، لوازم آرایشی و... پاکسازی می شود. از پوست صورت و گردن با رنگ های پاک کننده. در این مرحله پس از پاکسازی پوست، نوع پوست چرب، خشک یا معمولی مشخص می شود و از مواد مخصوص آبرسانی پوست استفاده می شود.
 
ماساژ صورت
در این مرحله با استفاده از تکنیک های ماساژ صورت و با توجه به آناتومی صورت، پوست صورت ماساژ داده می شود. علاوه بر این، از دستگاه های ماساژ برای ایجاد جریان خون بهتر و بیشتر استفاده می شود تا پوست جوان تر و سالم تر شود.
 
لایه برداری با بخور
از ابزارهای حذف برای از بین بردن جوش های سر سیاه و سایر ناخالصی های روی پوست استفاده می شود. در این مرحله بخار آب به صورت دائمی به پوست می رسد و با ایجاد رطوبت و صاف شدن سطح پوست، جوش های زیر پوست به راحتی از بین می روند.
 
پاکسازی عمیق با هیدرودرما
دستگاه های هیدرودرمی انواع مختلفی دارند. دستگاه هیدرودرم ابریژن Aquafacial از عصاره اسیدی ضعیف میوه برای تمیز کردن عمیق پوست با استفاده از یک سری هیدرودرم های مختلف که برای هر نوع پوست انتخاب شده است، استفاده می کند. با انجام این روش شاهد کاهش منافذ باز پوست، بهبود صافی و جوانی پوست هستیم.
 
درماف عمیقا لایه برداری و تغذیه می کند.
دستگاه درماف یا همان آهن تخت با امواج فراصوت ایمن پوست های مرده را از سطح صورت پاک می کند و با قسمت درماف دستگاه آکواجت جوش های سرسیاه و سطح پوست را از بین می برد و همچنین گردش خون را تحریک می کند.
علاوه بر این، با پشت دستگاه سونوگرافی، مواد مغذی ضروری را بهتر به پوست می رساند.
استفاده از دستگاه چکش یخ برای بستن منافذ
Aquajet Equipment دارای یک سری چکش یخی است که به عنوان چکش سرد نیز شناخته می شود. اثرات یخ و سرما بر زیبایی و شادابی پوست از دیرباز مورد استفاده قرار می گرفته است.
 
اکسیژن درمانی
این روش برای رساندن مواد مغذی لازم به پوست برای تولید کلاژن طراحی شده است. سری انحصاری Aqua Jet که به منبع اکسیژن متصل می شود. برای پاشیدن مولکول های بسیار کوچک اکسیژن بر روی لایه بیرونی پوست استفاده می شود. قبل از اسپری اکسیژن صورت و گردن، یک ماده مغذی ویژه روی سطح پوست اعمال می شود.
بسیاری از افراد مشهور در سراسر جهان از این روش برای داشتن پوستی سالم، نرم و شفاف استفاده می کنند.
 
ماسک مخصوص
با توجه به نوع پوست مشتری، ماسک مخصوصی برای کمک به روشن شدن چهره، رفع لک های صورت، لایه برداری پوست و بازسازی پوست پس از کار با دستگاه آکواجت تهیه می شود. اموزش فیشیال تخصصی
از ماسک های مخصوص صورت نیز برای رساندن مواد مغذی به پوست و صاف و نرم کردن آن استفاده می شود.
ناتوانی محلی
پاکسازی صورت
تغذیه درمانی